Kanada Dil Okulları - GEZGEL TURİZM - 0545 571 75 71
Kanada

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil okulları, bir ülkede yabancı öğrencilere ve yaşayanlara en önemli dil öğrenme aracıdır. Burada öğrenmek istediğiniz dili ana dili olarak ve doğru aksanla konuşan hocalarla çalışma şansı bulursunuz. Eğitim hayatınızın rahat geçmesi için Kanada dil okulları önemli birer kaynaktır. Star Education güvencesiyle kayıt olabileceğiniz, dil seviyenize ve bütçenize uygun seçenekleri birlikte değerlendirelim. Yurt dışı eğitim danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi için şimdi arayın!

Kanada Dil Okulları

Kanada merkezli dil okullarında genel İngilizce, akademik İngilizce, TOEFL ve IELTS sınav hazırlık programlarında eğitim alabileceğiniz gibi college ve üniversiteler de sunulan akademik ağırlıklı dil eğitim programları ile lisans ya da yüksek lisans öncesi yeterli dil sevisine ulaşmak için kampüs ortamında da eğitim alabilirsiniz. Kanada’da dil eğitimi alabileceğiniz tüm programlar ve okulları sizler için derledik.

Neden Kanada’da Dil Eğitimi?

Kanada egitim
Kanada Dil Okulları 8

Kanada Dünyanın en yaşanabilir ülkelerinden olmasının yanı sıra, insanların hoşgörülü olması, refah seviyesinin çok yüksek olması, muhteşem doğası ve çok güvenli olması nedeni ile sadece Türk öğrencilerin değil birçok ülkeden amaçları doğrultusunda İngilizcelerini geliştirmek isteyen birçok ülkeden gelen öğrencilerin de öncelikli tercihi olmaktadır.

Kanada’da dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirler yakın zamana kadar en çok Toronto ve Vancouver iken Türk öğrenci oranın çok daha az olması sebebi ile Halifax, Ottowa, Victoria ve Montreal de daha çok tercih edilmeye başladı. Kanada’da Fransızca dil eğitimi içinse hala tercihler Montreal ve Quebec.

Kanada’da Hangi Dil Okulları Var?

Kanada’da 7 ayrı şehirde çok sayıda dil okulu bulunur. Toronto, Vancouver, Calgary, Montreal, Ottawa, Victoria, Halifax Kanada’da dil okuluna gidebileceğiniz şehirlerdir. En çok merak ettiğiniz ve görmek istediğiniz şehirler hangisiyse seçeceğiniz dil okulunu ona göre belirleyebilirsiniz. Tabi, bütçenize uygun, dil seviyenize göre eğitim veren bir dil okuluna gitmeniz gerekir. Seviye belirleme sınavı neticesinde İngilizce bilgi düzeyiniz anlaşılacak ve buna göre bir dil eğitim programı belirlenecektir.

Dil Okulu Ücretleri Ne Kadar?

Dil okulu ücretleri genellikle sizin dil seviyenize, almanız gereken eğitim süresine göre değişir. Dil kursunun bulunduğu şehir ve eğitim kurumunun ücretleri de bu maliyete etki eder.

Dil Okulu Kaydından Önce Seviye Tespit Sınavı

Dil okulu öncesinde seviye tespit sınavı yapılmasının nedeni, İngilizcede herkesin farklı seviyede bilgiye sahip olmasıdır. Eğer hangi seviyede dil bilgisine sahip olduğunuz anlaşılırsa en temel seviyeden başlamak zorunda kalmayabilirsiniz. Yani, bilmediğiniz seviyeden başlayarak bildiğiniz kısımlar için fazladan ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Dil Okulu Süresi Ne Kadar?

Dil okulunun süresi, sizin eğitim ihtiyacınıza göre değişir. Kimisi için bu süre 3 ayken kimisi için 6 ay olabilir. Sizin için bir aylık bir süre yeterli olabilir. Bu tamamen yaptığınız pratiğe, bilgi düzeyinize, derslere katılımınıza göre değişir. Ne kadar kısa sürede İngilizce konuşmanızı ilerletirseniz eğitim süreniz o kadar kısa olur. Ancak seviye belirleme sınavı sayesinde sizin için bir tahmini dil eğitimi süresi öngörülür. Buna uygun olarak ihtiyaç duyduğunuz süre belirlenir, dil eğitiminizi ihtiyaç duyduğunuz kadar almanız sağlanır. Akademiad ile anlaşmalı dil okullarıyla tanışmak için şimdi bizi arayın!

Kanada Dil Okullarını Tercih Etmek İçin 7 Neden

Kanada’da eğitim almak sizin için farklı nedenlerle ön planda olabilir. Kaliteli eğitim, doğru bir kariyer planlaması ve daha pek çok şey. Ancak Kanada dil okullarını seçerken sizi gerçekten doğru eğitimi almaya sevk edecek birbirinden değerli nedenler keşfetmeye ne dersiniz? İşte o nedenler;

  • Kanada Dil Okulu fiyatları alternatiflerine kıyasla Kanada Doları kurunun avantajıyla fırsatlar sunmaktadır!
  • Kanada, dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahiptir.
  • Kanada, dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında gösterilmektedir.
  • Dil eğitimi sonrasında direk olarak akademik programlara geçiş sağlanabilir. IELTS veya TOEFL gibi zor ve yoğun sınavlara girilmesine gerek yoktur.
  • Teknolojik ve konfor odaklı kampüsler,
  • Öğrencilerin isteklerine göre düzenlenebilen konaklama seçenekleri.
  • Akıcı ve anlaşılabilir bir İngilizce aksanına sahiptir. Sınır komşusu olmasından dolayı Amerikan aksanına oldukça yakındır.

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN KANADA’DAKİ EN İYİ ŞEHİRLER

Kanada
Kanada Dil Okulları 9

Kanada, doğanın ve kültürün mükemmel birleşimi. Sanat galerileri ve dünya mutfaklarından macera sporları ve buzullara kadar İngilizce öğrenirken hangi serüvene atılmak istiyorsanız Kanada’da bulabilirsiniz.

Kanada’da eğitim serüveninize göz kamaştırıcı Vancouver’da veya Toronto’nun kültüründe başlayın. İngilizce öğrenme serüveninizi dünyanın en önemli doğal harikalarından olan Niagara Şelaleleri’ne bir geziyle bitirin. İngilizcenizi dünyanın dört bir yanından gelen yeni arkadaşlarınızla sosyal bir programdayken arkadaş canlısı Kanadalılarla konuşarak pekiştirin.

Kanada Dil Okulu Kayıt Aşamaları

Kanada dil okulu

Neden Kanada dil okulları sorusunun yanıtına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz

İNGİLİZCE EĞİTİMİ İÇİN NEDEN KANADA?

96.0%

Kanada’daki Kaplan okullarını tavsiye eden öğrencilerimizin oranı

English book

Çeşitlendirilmiş İngilizce Programları

ABD’de sizin için doğru olan seviyeden başlayarak bir hafta kadar kısa veya bir yıl içinde İngilizce öğrenin. Uluslararası öğrenciler için İngilizce dil programlarımız, Yoğun İngilizce kursları, İş İngilizcesi kursları, sınava hazırlık kursları ve daha fazlasını içerir.

Students 30+

30 Yaş Üstü Yetişkinlere Özel İngilizce Okulları

New York Central Park’taki 30 yaş üstü yetişkinlere özel İngilizce okulumuz, parkın ve şehrin ikonik silüetinin muhteşem manzarasını gözler önüne seriyor. İddialı hedeflere sahip kariyer odaklı öğrenciler için tasarlanmış özel müfredatımızı takip ederek Manhattan’ın kalbinde, sizinle hemfikir öğrencilerle İngilizce öğrenin.

University

Akademik Geçişler İçin İngilizce

Akademik Geçişler için İngilizce Programımız, herhangi bir ek İngilizce sınavına gerek kalmadan ve her adımda Akademik Ekibimizin tam desteği ile Kanada’nın en iyi kolejlerine ve üniversitelerine doğrudan geçiş yapmanızı sağlar.

Kanada’da eğitim almak için Kanada vizesi sahibi olması veya Kanada öğrenci vizesi almanız gerekmektedir.

Diğer Eğitim Programları

Neden Kanada’da Eğitim

Kanada’da Yüksek Lisans

Kanada’da Üniversite

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Size nasıl yardımcı olabiliriz.