Anlaşmalı Olduğumuz Kurumlar - Gezgel Turizm
Sağlık Turizmi

Anlaşmalı Olduğumuz Kurumlar

Sağlık turizminde anlaşmalı olduğumuz kurumlar, son yıllarda giderek popüler hale gelmiştir. Yurt dışında tedavi maliyetlerinin yüksek olması, insanların sağlık turizmi seçeneğine yönelmesine neden olmuştur. Bu trende ayak uydurmak ve sağlık turizminde öncü olmak adına, Türkiye’de birçok sağlık kuruluşu uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Anlaşmalı olduğumuz sağlık kurumları, sağlık turizmi hizmetlerinde en iyi kaliteyi sunan ve uluslararası alanda tanınan kuruluşlardır. Bu kurumlar, tıbbi teknolojiyi en son teknolojiyle birleştirerek, hasta memnuniyetini ve tedavi başarısını arttırmayı hedeflemektedir.

Sağlık turizmi anlaşmalı olduğumuz kurumlar arasında öne çıkanlar şunlardır:

  • Memorial Sağlık Grubu
  • 100. Yıl Hastanesi
  • İncir Dent
  • Liv Hospital
  • Medical Park
  • Anadolu Sağlık Merkezi
  • Acıbadem Sağlık Grubu
  • Doç. Dr. Mehmet Çelikbilek

Bu kurumlar, uzman doktorları, deneyimli hemşireleri ve son teknoloji ekipmanları ile sağlık turizmi hizmetleri sunmaktadır. Tedavi süreci boyunca hastalara konforlu bir ortam sağlanmakta ve tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Sağlık turizmi, hem sağlık hizmetlerinde kaliteyi arttırmak hem de turizm sektörüne katkıda bulunmak açısından önemlidir. Anlaşmalı olduğumuz sağlık kurumları ile birlikte, sağlık turizminin Türkiye’de daha da gelişmesi hedeflenmektedir.

7/24 Hizmet vermekteyiz.

Ozel yuzuncuyil hastanesi

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için, konusunda deneyimli doktorlar ile kadromuzu genişletiyor ve teknolojik cihazları donanımımıza ilave ediyoruz. Tüm çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için; düşünüyor, planlıyor, uyguluyor ve denetliyoruz. Hastanemiz, akademik kariyer sahibi uzman doktorları, deneyimli sağlık personeli, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, yenilenen modern fiziksel mekanları, konforlu hasta odaları, hasta odaklı hizmet anlayışı ve kalite politikası ile hastalarının hizmetindedir.

Websitesi : www.100yilhastanesi.com.tr

MEMORİAL HASTANESİ

Ankara memorial hastanesi

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için, konusunda deneyimli doktorlar ile kadromuzu genişletiyor ve teknolojik cihazları donanımımıza ilave ediyoruz. Tüm çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için; düşünüyor, planlıyor, uyguluyor ve denetliyoruz. Hastanemiz, akademik kariyer sahibi uzman doktorları, deneyimli sağlık personeli, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, yenilenen modern fiziksel mekanları, konforlu hasta odaları, hasta odaklı hizmet anlayışı ve kalite politikası ile hastalarının hizmetindedir.

Websitesi : https://www.memorial.com.tr/

LOKMAN HEKİM HASTANESİ

Akay

Lokman Hekim Sağlık Grubu, gönül birliği yapmış girişimciler tarafından 1996 yılında Ankara’da kuruldu. Hastane denilince akla gelen marka kuruluş olmayı hedefleyen kurucuları, sağlık hizmetlerini kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir şekilde sunma görevi ile yolculuklarına başladılar. Şifa dağıtmak üzere çıktıkları bu yolda insan odaklı hizmet anlayışını benimsediler.

7 Sağlık Kurumu, 280 Doktor, 2241 Personel ile hizmet vermekte olan Lokman Hekim Sağlık Grubu ile çalışmaktayız.

Websitesi : www.lokmanhekim.com.tr

 

İNCİR DENT HEALTH

Incir dent

İncir Dent olarak Ankara Çankaya’da Diş Kliniğimiz de İmplant, Endodonti, Diş Teli-Ortodonti, Ondodonti-Diş Dolgusu, Diş Taşı Temizliği, Gülüş Estetiği, Pedodonti, Zirkonyum, Protez Diş, Priodontoloji, Diş Beyazlatma, Restoratif Tedavi, Çene Cerrahi, Estetik Diş Hekimliği, Lamine Diş Tedavisi gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

22+ Ülkeden farklı diş ve diş eti hastalığı olan hastalarımızı Türkiye’ye getirerek tedavi ediyor, konaklama ve turistik ihtiyaçların da yanların da oluyor ve her türlü sorunlarının çözümünde her zaman destek sağlıyoruz.

7/24 Hizmet vermekte olan İncir Dent firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşarak destek alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Web sitesi: https://www.incirdent.com.tr/

 

Doç Dr. MEHMET ÇELİKBİLEK

Doç. Dr. Mehmet çelikbile hakkımda

Doç. Dr. Mehmet ÇELİKBİLEK Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. İç Hastalıkları uzmanlık eğitimini 2008 yılında Başkent Üniversitesi Hastanesinde tamamladı. 2012 yılında Erciyes Üniversitesi Gastroenteroloji Bilim Dalında Gastroenteroloji eğitimini tamamladıktan sonra Bozok Üniversitesinde akademik hayatına öğretim üyesi olarak devam etti. Bu dönemde Gastroenteroloji Bilim Dalı ve Endoskopi ünitesini kurdu.

İç hastalıkları Anabilim Dalı başkanlığı ve Gastroenteroloji Bilim Dalı kurucu başkanlığını 2016 yılına kadar devam ettirdi. Bu dönemden itibaren çalışmalarını özel muayenehanesinde sürdürmektedir. Kendisi 2007 yılından itibaren metabolizma, yağlı karaciğer hastalığı ve obezite problemleri ile ilgili çalışmalar yürütmektedir. 2009 yılından itibaren aktif endoksopi işlemleriyle tanı ve tedavilerde bulunmaktadır.

2018 yılından itibaren endokopik obezite tedavilerini yürütmektedir. 2022 yılında yurt dışında Mohak Bariatrics and Robotics, Indore obezite merkezinde endoskopik obezite tedavileri konusunda deneyimlerini arttırmış, obezitenin dünyada yeni bir tedavi şekli olan ESG (endoskopik tüp mide) işlemi için gerekli eğitimleri almıştır.   

Web sitesi: https://www.mehmetcelikbilek.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Size nasıl yardımcı olabiliriz.