100.YIL HASTANESİ

100. YIL HASTANESİ

Ozel yuzuncuyil hastanesi

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için, konusunda deneyimli doktorlar ile kadromuzu genişletiyor ve teknolojik cihazları donanımımıza ilave ediyoruz. Tüm çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için; düşünüyor, planlıyor, uyguluyor ve denetliyoruz. Hastanemiz, akademik kariyer sahibi uzman doktorları, deneyimli sağlık personeli, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, yenilenen modern fiziksel mekanları, konforlu hasta odaları, hasta odaklı hizmet anlayışı ve kalite politikası ile hastalarının hizmetindedir.

Websitesi : www.100yilhastanesi.com.tr

MEMORİAL HASTANESİ

 

Ankara memorial hastanesi

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için, konusunda deneyimli doktorlar ile kadromuzu genişletiyor ve teknolojik cihazları donanımımıza ilave ediyoruz. Tüm çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için; düşünüyor, planlıyor, uyguluyor ve denetliyoruz. Hastanemiz, akademik kariyer sahibi uzman doktorları, deneyimli sağlık personeli, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, yenilenen modern fiziksel mekanları, konforlu hasta odaları, hasta odaklı hizmet anlayışı ve kalite politikası ile hastalarının hizmetindedir.

Websitesi : https://www.memorial.com.tr/

LOKMAN HEKİM HASTANESİ

Akay

Lokman Hekim Sağlık Grubu, gönül birliği yapmış girişimciler tarafından 1996 yılında Ankara’da kuruldu. Hastane denilince akla gelen marka kuruluş olmayı hedefleyen kurucuları, sağlık hizmetlerini kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir şekilde sunma görevi ile yolculuklarına başladılar. Şifa dağıtmak üzere çıktıkları bu yolda insan odaklı hizmet anlayışını benimsediler.

7 Sağlık Kurumu, 280 Doktor, 2241 Personel ile hizmet vermekte olan Lokman Hekim Sağlık Grubu ile çalışmaktayız.

Websitesi : www.lokmanhekim.com.tr

İNCİR HEALTH

Tüm Sağlık sorunlarınızda ve Aradığınız Alternatif Tedavi ihtiyaçlarınız da sizinleyiz.

İNCİR HEALTH‘de bizi tercih eden herkesin her türlü sorununu tam bilgi ile çözmekteyiz. Türkiye’de aradığınız en profesyonel kurum ve doktorlar ile sizleri buluşturuyor ve sağlık için aradığınız tüm hizmetleri kusursuz şekilde almanızı sağlıyoruz.

En modern tıp teknolojileri ile tam donanımlı hastane, klinik, muayenehanelerde aradığınız tüm hizmetlere ulaşmanız için buradayız.

Alanında uzman tecrübeli doktorlar ve son teknolojiye sahip tüm kurumların bilgilerini sizlere sunuyor, sizleri doğru tedavi almanız konusunda her zaman bilgilendiriyoruz.

Tedavi planlarınızı size uygun doğrultu da oluşturuyor, Türkiye’ye gelmeden sizler için ön araştırma yaparak sizlere rapor sunuyoruz.

İNCİR HEALTH olarak sizlere en temiz ve nezih ortamlarda profesyonel sağlık desteği sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Her türlü süreciniz için bizlere güvenle ulaşabilir, profesyonel ve kurumsal destek alabilirsiniz.

DOÇ. DR. MEHMET ÇELİKBİLEK

Doç. Dr. Mehmet ÇELİKBİLEK Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. İç Hastalıkları uzmanlık eğitimini 2008 yılında Başkent Üniversitesi Hastanesinde tamamladı. 2012 yılında Erciyes Üniversitesi Gastroenteroloji Bilim Dalında Gastroenteroloji eğitimini tamamladıktan sonra Bozok Üniversitesinde akademik hayatına öğretim üyesi olarak devam etti. Bu dönemde Gastroenteroloji Bilim Dalı ve Endoskopi ünitesini kurdu.

İç hastalıkları Anabilim Dalı başkanlığı ve Gastroenteroloji Bilim Dalı kurucu başkanlığını 2016 yılına kadar devam ettirdi. Bu dönemden itibaren çalışmalarını özel muayenehanesinde sürdürmektedir. Kendisi 2007 yılından itibaren metabolizma, yağlı karaciğer hastalığı ve obezite problemleri ile ilgili çalışmalar yürütmektedir. 2009 yılından itibaren aktif endoksopi işlemleriyle tanı ve tedavilerde bulunmaktadır. 2018 yılından itibaren endokopik obezite tedavilerini yürütmektedir. 2022 yılında yurt dışında Mohak Bariatrics and Robotics, Indore obezite merkezinde endoskopik obezite tedavileri konusunda deneyimlerini arttırmış, obezitenin dünyada yeni bir tedavi şekli olan ESG (endoskopik tüp mide) işlemi için gerekli eğitimleri almıştır.

Web sitesi: https://www.mehmetcelikbilek.com/